aparat1 300x300 - Aparaty słuchowe

Aparat słuchowy w życiu codziennym.

Aparaty słuchowe w dzisiejszych czasach to bardzo powszechne rozwiązanie mające na celu poprawę komfortu życia. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, szeroką gamą najnowocześniejszych aparatów słuchowych takich producentów jak: Phonak, Siemens, Oticon, Starkey, Widex, Bernafon, Audio Service, GN Resound (sprzedaż – serwis – naprawa).

Zauważyli Państwo ostatnio coraz częstsze problemy ze słuchem?

 

Niedosłuch.

Pojawia się problem z wyraźnym słyszeniem otaczających dźwięków. Przede wszystkim mają Państwo trudność w zrozumieniu mowy napotykanych ludzi?

Z pewnością też bardzo frustrująca jest sytuacja, kiedy będąc na przykład w kinie nie mogą się Państwo skupić, ani czerpać przyjemności z filmu.

Dźwięk jaki dociera do Państwa uszu jest nieczysty, cichy i zniekształcony, prawda?

W większości przypadków niedosłuch jest inny. Zaczynając od uszkodzeń związanych z dysfunkcją ucha środkowego, aż po najtrudniejsze przypadki niedosłuchów odbiorczych z nadwrażliwością na głośne dźwięki oraz szumy uszne.

W każdym procesie dopasowania aparatu słuchowego trudno określić czas całkowitego procesu. Praktyka pokazała, że dobry kontakt i ścisła współpraca z pacjentem. Pozwala wybrać odpowiednie rozwiązanie i dobrać odpowiednie parametry aparatu słuchowego, które bezpośrednio mają wpływ na zrozumienie mowy i komfort słyszenia. 

Bardzo ważnym aspektem doboru aparatu słuchowego jest dobór także producenta aparatu.

W naszej placówce przymierzamy co najmniej trzech producentów aparatów słuchowych  i sprawdzamy, w którym rzeczywiście Pacjent rozumie mowę i czuje się komfortowo.

aparaty słuchowe starkey bte https aparaty sluchowe koszalin.pl Acoustic Med Koszalin ul. Akacjowa 26 zdjęcie nr 141 300x225 - Aparaty słuchowe

 

Przed zakupem w Pracowni istnieje możliwość wypożyczenia aparatów słuchowych. W celu sprawdzenia możliwości i dopasowania w otoczeniu naturalnym dla Pacjenta (mieszkanie Pacjenta, praca itd.)

Aparaty słuchowe oferowane przez naszą firmę są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia co 5 lat lub (gotówka lub  na raty), a także ze środków PFRON.

Posiadamy w naszym asortymencie aparaty słuchowe firm: Oticon, Siemens, Starkey, Phonak, Widex, Bernafon, Audio Service, GN Resound (sprzedaż – serwis – naprawa).

 

Aparaty Słuchowe kontakt :

tel:    94 340-33-35

 

75-684 Koszalin

ul. Akacjowa 26

 

aparaty słuchowe starkey bte https aparaty sluchowe koszalin.pl Acoustic Med Koszalin ul. Akacjowa 26 zdjęcie nr 153 300x225 - Aparaty słuchowe

[ID: d96dddap7l]