Picture infografika hearing aid Phonak Audeo Marvel 2019 aparaty sluchowe koszalin.pl 1920x700 pixel
(Last Updated On: 3 grudnia 2022)

W 2019 roku Aparaty słuchowe Phonak Audeo Marvel rozpoczynają wejście nowej technologii wśród wszystkich produktów fimy Phonak.

Phonak – Marvel milowy krok ku lepszemu słyszeniu.

 

   Najnowsza generacja technologii Phonak rozpoznaje i automatycznie dostosowuje się do warunków akustycznych lepiej niż do tej pory.

Zapewnia ona:

  • Najlepiej ocenianą jakość sygnału strumieniowego
    Lepszą jakość dźwięku z zachowaniem możliwości słyszenia i rozumienia mowy.Rozpoznanie i automatyczne dostosowanie się do większej liczby warunków akustycznych niż dotychczas.
  • Pierwszy aparat słuchowy na świecie, który klasyfikuje sygnały strumieniowe.
  • W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku aparatów słuchowych aparaty platformy Marvel mogą łączyć się bezpośrednio ze smartfonami iOS lub Android i innymi telefonami obsługującymi łączność Bluetooth® w celu strumieniowego przesyłania dowolnego rodzaju sygnału audio. Umożliwia to wykonywanie połączeń telefonicznych jak za pomocą zestawu głośnomówiącego, a nawet odtwarzanie powiadomień głosowych z telefonu przez aparat słuchowy.

Picture hearing aid Phonak Audeo Marvel 2019 aparaty sluchowe koszalin.pl 912pixel 300x253 - Nowa technologia aparatów słuchowych Phonak Marvel w 2019 roku

     Aparaty Marvel umożliwiają również strumieniowe przesyłanie muzyki, filmów, e-booków, podcastów i nie tylko w jakości stereo.
    Ta unikalna technologia Phonak wykorzystuje fakt, że dwoje uszu słyszy lepiej niż jedno. Sygnały audio o pełnej szerokości pasma są strumieniowo przesyłane dwukierunkowo w czasie rzeczywistym ułatwiając słyszenie w trudnych warunkach akustycznych poprzez symulowanie sposobu, w jaki mózg przetwarza dźwięki dochodzące do dwojga uszu. Takie połączone wykorzystanie dwóch aparatów słuchowych umożliwia słyszenie mowy w obu uszach, co jest szczególnie istotne w głośnym otoczeniu, w czasie rozmowy przez telefon lub gdy użytkownik aparatu słuchowego nie może stanąć przodem do rozmówcy.

hearing aid Phonak Audeo Marvel 2019 aparaty sluchowe koszalin.pl  - Nowa technologia aparatów słuchowych Phonak Marvel w 2019 roku

Phonak jako pierwszy w branży protetyki słuchu wprowadził do użytku akumulatory litowo-jonowe, których czas działania to minium 6 lat. Użytkownik może cieszyć się całym dniem słuchania nawet przy przesyłaniu bezprzewodowym bez konieczności wymiany baterii. Aparaty słuchowe z akumulatorami wyposażone są w łatwe w użyciu ładowarki, w tym nową ładowarkę Mini Charger Case ze standardowym gniazdem do ładowania USB-C.